Služby stavebniny bazar Tuza

   

  Prodej stavebního materiálů

  Volně ložené materiály: písek, štěrk, kačírek, křemičitý písek ( bílý ), které Vám i naložíme.

  Stavebních materiálů: stavební chemie a lepidla, maltové směsi a pojiva, betonové výrobky  zahradní architektura, dlažby, ploty, překlady, zdící materiály, hydroizolace a lepenky, komíny, fasádní doplňky a izolace, nářadí, stavební ocel, spojovací materiál, stropy, střešní krytina, šindele, kamenné koberce, zárubně.

  Použitého stavebního materiálu: okna, dveře, zárubně, překlady, cihly, pórobeton, sanitární keramika, střešní tašky a doplňky, stavební technika a mechanizace, ocelové trubky, plechy vlnité a trapézové, traverzy a hutní materiál, žulové kostky, dlažby betonové i keramické a obklady, tepelné izolace, ploty, pletiva, branky a vrata, luxféry, kanalizace.

  Bazar stavebnin

  Bazarový prodej a příjem zboží do komisního prodeje – přebytky ze staveb. Vice na Bazar - ceník a přehled

  Půjčovna lešení mechanizace a jiné

  U nás si můžete zapůjčit za zvýhodněnou cenu vozík za osobní auto ( 750kg ) na zboží které jste u nás zakoupily.

  Půjčování: lešení trubkové, HAKI a rámové Peri + kolečka na popojíždění, Beskyd sport pojízdná plošina, lešeňové kozy míchačky, shoz suti, mlýnek na břízolit, zemní vrták, láhev plyn PB, kladky, vibrační válec.

  Výměna

  Provádíme výměnu propan butanových lahví 2kg a 10kg

  Doprava

  Máme zde ( možnost i zapůjčit ) vozík za osobní auto do 750kg, pokud by to však nestačilo máme zde k dispozici nákladní auto ( kontejner tři velikosti ) 3,5t až 4t. pro přepravu stavebnin i volně ložené materiály. Zajistit umíme i auto s hydraulickou rukou a je li potřeba tak i kamionovou dopravu 24t. Nezajede-li k Vám velké auto, můžeme Vám zajisti malou Multikáru.

  Cenové nabídky

  Rádi Vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku a pokusíme se Vám co nejvíce vyjít vstříc. Pro dotazy používejte buď tel.: 604 438 471, či e-mail:  mail   tuzavladimir@volny.cz , nebo můžete použít kontaktní formulář. ( pro lepší a přesnější zpracování nabídky uvádějte počet kusů / ks, kg, m2, m3 /, zda-li chcete dopravu a do kterého místa a je-li zapotřebí auto s HR, nebo si zboží vyzvednete u nás.)

  Rady

  Potřebujete poradit, nevíte si rady, využít můžete sekci ,,Návody“ nebo nás kontaktujte.

  Paletové hospodářství

  Při odběru zboží na paletách, ať už přímo od výrobce, nebo od nás ze skladu se palety zpravidla zálohují a to ve většině případů 300,-Kč/ks (s DPH)+ 10% opotřebení. Při navrácení do tří měsíců se částka 300,-Kč vrací za předpokladu nezničených palet.

  Otevírací doba

  Momentálně otevřeno:

  Letní čas:
  PO: 10:00 - 16:30
  ÚT - PÁ: 8:00 - 16:30
  Sobota: zavřeno od 4.7. do 29.8.

  Zimní čas:

  PO - PÁ: 10:00 - 15:30
  Sobota:  zavřeno

  Nákup možný mimo otevírací dobu dle domluvy na tel. čísle
  604 438 471
  Plánovaná dovolená a svátky

  DOVOLENÁ: 13.7. pondělí

  od 3.8. do 7.8.

  ( soboty přes prázdniny zavřeno )

  Napište nám
  Jsme na Facebooku

  facebook

  QR Kontakt